Ultimate magazine theme for WordPress.

उपभोक्ता समिती द्धारा महिलालाई कुटपिट

सुवर्ण गाउपालिका

सैलेस गुप्ता २३ आसार पोखरिया

पर्सा को पोखरिया नगरपालीका वडा नम्बर ७ रानीगंज मा आज बिहान बाटो को बिषय लाई लिएर झडप भएको छ । झडपमा १ जना महिला सहित ३ जना धाईते भएका हुन । घाईते हुनेमा बाटो बनाउन कोलागी बानाईएको उपक्ता समिती को अध्यक्ष रामायण राम र उन्का पक्षको भन्टु राम रहेका छन भने ,पिडित पक्षको संजु कुमारी राम रहेका हुन । कहि ८ फीट र कहि १० फिट बाटो बनाई रहेको बेला सथानिय संदिप राम र लालदेव राम ले सो मा बिरोध गर्दै केही समय रोके का थिए । सो बाटो ८लाख मा

 

 

९८ फीट बाटो बाउन रहेको रकम को बिवरण र होडिंग बोर्ड नरहेको देखे पछी रोके का थिए । आज बिहान संजु कुमारी राम को परिवार ले आफनै घर अगाडी रहेको माटो हटाउन लागदा उपभोक्ता समितिका अध्यक्षले रोकन खोजदा दुबै तर्फ बिच झगडा भएको हो । महिला संजु कुमारी घाईते भएको र उनको नाक ,मुख ,ओठ टाउको ,मा चोट लागेको र उनि संगै अध्यक्ष रामायण राम र भन्टु राम को उपचार पोखरिया अस्पताल मा भईरहेको छ ।

Comments
Loading...