Ultimate magazine theme for WordPress.

वडा अध्यक्ष र नगर लाइ ध्यानाकर्षण गराउन वार्ड भरी सेन्टिराइज

सुवर्ण गाउपालिका

रमेश साह, बारा, कलैया ।

बिश्वब्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको ( COVID-19)कोरोना भाइरसको जोखिम न्यूनीकरणका लागि कलैया उपमहानगरपालिकाका युवाहरु आफनो गाउँ आफै बचाउ भन्ने उदेश्यले वार्ड भरी सेन्टिराइज गरेका छन। बिश्वव्यापी माहामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस बाट आफु बाच्नु र वार्ड लाई केही भएनी सुरक्षीत गर्न सकिए भने मानव जीवन रक्षा हुन सक्छ भन्ने उदेश्यले वार्डका अध्यक्ष र कलैया उपमहानगरपालिकाका सम्बन्धित निकाय लाइ ध्यानाकर्षण होस भनी यो सेन्टिराइज गरिएको युवाका अगुवा सन्नी अंसारिले आफनो धारणा राखे ।

कार्यक्रममा कुनै बाहिरी वा कुनै संघ संस्थाको सहयोग नरहेको आफनो युवा जमात कै पहल रहेको अर्का युवा अजित कुमार साहले जानकारी गराए। सेन्टिराइज कार्यक्रममा फौज अंसारी, मुनचुन यादव, प्रदीप यादव, नेजामोदिन अंसारी, जमुना मिया, सुभाष तेन्दुकार, समीर अंसारी, असलम अंसारी, नन्दन भगत माली लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो।

Comments
Loading...
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com