Ultimate magazine theme for WordPress.

प्रदेश सभा सदस्य साह को करकलम बाट मस्जिद को शिलान्यास

सुवर्ण गाउपालिका

वीरगन्ज ।।  आज वीरगन्ज महानगरपालिका वडा नं २७ टोल कुहडी मा जामे मस्जिद को शिलान्यास भएको छ। प्रदेश सभा सदस्य राजेश्वर प्रसाद साह को संसदीय क्षेत्र विकास कार्यक्रम अन्तर्गत निर्माण हुने जामे मस्जिद शिलान्यास कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एवं पूर्व मन्त्री अजय कुमार चौरसिया को प्रमुख आतिथ्यमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। प्रदेश सभा सदस्य राजेश्वर प्रसाद तेली ले शिलान्यास गरेका हुन्।

यस अघि पर्सागढी नगरपालिका वडा नं ३ मा रहेको आमोदेवी मन्दिर प्रवेश द्वारको शिलान्यास प्रदेश सभा सदस्य राजेश्वर प्रसाद तेलीकै क्षेत्र विकास कार्यक्रम अन्तर्गत नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एवं पूर्व मन्त्री अजय कुमार चौरसिया ले गरेका थिए । प्रदेश सभा सदस्य साह को संसदीय क्षेत्र विकास कार्यक्रम अन्तर्गत निर्माण हुने जामे मस्जिद को कुल लागत ५ लाख रहेको प्रदेश सभा सदस्य तेली ले बताए।

जामे मस्जिद निर्माण उपभोक्ता समितिका का अध्यक्ष् अकुम मियाँ अंसारी को अध्यक्षता मा भएको शिलन्यास कार्यक्रम मा स्थानीय नेता हृदेनारायण पटेल , प्रेमचन्द्र कुशवाहा, नेविसंघ का सरोज चौरसिया,वाड सदस्य संदिप साह, युवा नेता धर्मेन्द्र पटेल लगायत स्थानीय वासिन्दाहरुको सहभागिता रहेको थियो

Comments
Loading...