Ultimate magazine theme for WordPress.

आज देखी सुरु हुने चैत्र नवरात्र कोरोनाको कारणले प्रभावित

सुवर्ण गाउपालिका

 शैलेस गुप्ता १२ चैत्र पोखरिया

तराई भेगमा हुने चैत्र नवरात्र कोरोनाको कारणले प्रभावित ।

एस के गुप्ता चैत्र १२ पर्सा तराई मा गरिने चैत्र नवरात्र धेरै जसो दुर्गा मन्दिर हरुमा आज देखी बसन्तअर्थात चैत्र नवरात्र सुरु भएको छ। मधेस मा सदियो देखि गरीआईरहेको महिला र पुरुष हरु को चैत्रनवरात्र दस दिन गरीने पर्व कोरोना भाईरस को कारण यसबर्ष गर्न बाध्य भएका छ्न ।कोरोना भाईरस नियन्त्रणकोलागी लकडाउन बाट यस बर्षको नवरात्र प्रभाभित भएकाे छ । पोखरिया नगरपालीका वाडा नम्बर ४ को सतवरिया गाउँ मा रहेको “श्री लक्षवारमाई दुर्गा मन्दिर”मा आज देखी नवरात्री सुरु भए पनी नवरात्रमै सरकारले गरेको कोरोना भाईरस नियन्त्रणकोलागी लकडाउनबाट यस बर्षको नवरात्र पनी प्रभाभित बनेकाे मन्दिरका पुजारी श्री जमुना भगतले बताए

 

Comments
Loading...